Czyszczenie studni kopanych (kręgowych) w Kielcach i okolicy

Jeżeli twoja studnia kopana, czy też kręgowa, wymaga uwagi, to proponujemy kompleksowe czyszczenie i dezynfekcję takiej studni. Działamy nie tylko w Kielcach, ale również w pozostałych rejonach całego województwa świętokrzyskiego! Mowa tu o takich miastach jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Busko Zdrój, Opatów, Włoszczowa, Chęciny, Pacanów, Wiślica i pozostałe.

Na czym polega czyszczenie studni? Nasza praca trwa około dwa dni i przebiega przemyślanymi etapami. Zaczynamy od wypompowania wody i umycia całej cembrowiny. Następnie spoinujemy szpary między kręgami i uzupełniamy ubytki w kręgach. W kolejnym kroku zadbamy o najważniejszą warstwę filtracyjną Twojej studni - jej dno, które wymieniamy na nowe. Takie podejście to nasza inwestycja w Twoje lepsze zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

Dezynfekcja studni = inwestycja w spokój i zdrowie

Często nasi klienci nie kończą z nami współpracy na czyszczeniu swojej studni. Opcjonalnie jeszcze, ale zdecydowanie decydują się na wykonanie dezynfekcji studni. Nie opowiadamy bajek czy warto czy nie warto. Profilaktyczne działania w każdej dziedzinie zazwyczaj przynoszą dużo korzyści. Również jeżeli chodzi o studnie kopane, ich dezynfekcja może okazać się bardzo cenna. Woda nie zawsze jest bezpieczna pod względem bakteriologicznym, tym bardziej, że jest to problem niedostrzegalny gołym okiem.

Takie badanie wykonuje niezależnie specjalistyczne laboratorium. My tylko pobieramy próbki i zlecamy takie badanie - nie zarabiamy na tym. W przypadku negatywnych wyników testów możemy wspólnie zastanowić się nad wykonaniem dezynfekcji na jeden z dwóch sposobów: promieniowaniem ultrafioletowym lub z wykorzystaniem odpowiedniej chemii według norm Sanepidu.

Czyszczenie studni w Kielcach i okolicy - kontakt

Jeżeli mieszkasz w Kielcach lub w województwie świętokrzyskim i potrzebujesz pomocy przy czyszczeniu bądź zdezynfekowaniu studni - napisz do nas. :)

© 2018-2023 Copyright studnie-jps.pl. Realizacja Adrian Tadel