Montaż pompy abisynki

Pompa abisyńska, nazywana też Abisynką, to prosta i najpowszechniejsza pompa ręczna, którą można zamontować w miejscu o wysokim poziomie wód podziemnych i przepuszczalnym gruncie. Jest to zdecydowanie najtańszy i najprostszy sposób na wodę. Poza niskim kosztem, taka pompa wyróżnia się też pięknym i stylowym wyglądem.

Zdolność zasysania każdej pompy abisyńskiej jest nie większa niż 6 do 8 metrów. Zalecamy montaż takiej pompy tylko na gruntach piaszczystych, ponieważ przebijanie się przez warstwy nieprzepuszczalne może uszkodzić filtr. W studni nie powstaje ciśnienie - pompując wodę w abisynce można napełnić wodą wiadro lub inny zbiornik.

Gdzie montujemy pompy abisyńskie?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem - JPS Szczepański - świadczymy usługi montażu pompy abisyńskiej w Tarnowie oraz w bliższej i dalszej okolicy, czyli w miastach położonych w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim.

Pomożemy wybrać najlepsze miejsce na montaż pompy i kompleksowo zajmiemy się tematem: zagłębimy w gruncie, umieścimy filtr, uszczelnimy i utwardzimy łączenia.

Koszt montażu abisynki - skontaktuj się z Nami!

Całkowity koszt usługi uzależniony jest od kilku czynników: wielkość abisynki, design czy dodatkowe elementy montażowe. Z doświadczenia wiemy, że Nasi Klienci muszą przeznaczyć średnio około 1000 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą montażu - napisz do nas lub zadzwoń.
Doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania :)

© 2018-2023 Copyright studnie-jps.pl. Realizacja Adrian Tadel